Město Příbor
Příbor

Aktuální výběrová řízení vyhlášená organizacemi města

MŠ KAMARÁD, MŠ PIONÝRŮ Správce zahrad

správce zahrady

TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA PŘÍBORA - VEDOUCÍ STŘEDISKA ÚDRŽBY

Popis pozice:

  • Plánování a koordinace údržbářských prací
  • Přímý výkon údržbářských prací (nejedná se o práci v kanceláři)
  • Zajištění dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
  • Sledování a optimalizace nákladů na údržbu
  • Spolupráce s externími dodavateli a servisy
  • Vedení evidence a dokumentace provedených prací

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Řidičský průkaz sk. B (C, T výhodou)
  • Manuální zručnost
  • Schopnost organizace práce a vedení týmu

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání v městské společnosti
  • Práce na ranní směně
  • Různorodá práce
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, sick days, příspěvky na zdraví a penzi)

Přihlášky: Životopis zašlete na email: reditel@tspribor.cz a to nejpozději do 24.6.2024.

Více informací na tel. 737 245 981 nebo na emailu.

Přidejte se k nám a podílejte se na zlepšování našeho města!

Volná místa

Od středy 19. června od 12:00 h do pátku 21. června budou Odbor sociálních věcí, Odbor bytového a nebytového fondu a Stavební úřad uzavřeny z důvodu stěhování zpět do budovy na ulici Freudova 118.

Volby 2024

volby

Portál občana

Úřední deska

úřední deska

Aktuální odstávky

odstávky

KODIS

Mobilní rozhlas

mobilní rozhlas

COVID portál

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Aktuální teplota

17.6.2024 19:06

Aktuální teplota:

24.6 °C

Vlhkost:

55.6 %

Rosný bod:

15.1 °C