Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

Tříkrálová sbírka 2021

Typ: ostatní
Vážení spoluobčané,chtěl bych vám poskytnout nejnovější informace ohledně konání Tříkrálové sbírky 2021, kterou pořádá Charita České republiky. Je rozhodnuto, že po dobu trvání pátého stupně PES (kdy budou dodržovány pravidla stanovená pro vycházení a shromažďování) kolednické královské skupinky do ulic nevyjdou a koledníci proto do vašich domácností nepřijdou. V případě, že se republika přesune do čtvrtého stupně PES, bude ještě možnost sbírku uskutečnit tradičně (s návštěvou Tří králů) a to do 24. 1. 2021. Zdraví všech zúčastněných je pro nás na prvním místě.

Tříkrálová sbírka se tak přesouvá do virtuálního prostoru, a proto je do sbírky možné přispět pouze níže uvedenými způsoby.

Tradiční možností je zaslat jednorázovou nebo trvalou DMS ve tvaru: DMS KOLEDA 30 (60, 90) nebo DMS TRV KOLEDA 30 (60, 90) na číslo 87777.

Dále bude možné podpořit Tříkrálovou sbírku příspěvkem na sbírkový účet č.: 66008822/0800 u České spořitelny s variabilním symbolem: 77708009 (Charita Kopřivnice).

Dar můžete poslat i pomocí QR kódu přímo z mobilního bankovnictví.

qr

Další možností je příspěvek prostřednictvím portálu Darujme.cz a volbou stejného variabilního symbolu. Platební brána Darujme.cz pro Tříkrálovou sbírku je již k dispozici.

Po celou dobu konání sbírky budou rovněž umístěny pokladničky na Městském informačním centru v Příboře a ve farním kostele Narození Panny Marie (bude přístupná v době konání bohoslužeb).

Další informace ohledně sbírky jsou také na www.trikralovasbirka.cz

 

                                                                                   Ing. Radim Monsport


Vytvořeno: 30. 12. 2020
Poslední aktualizace: 30. 12. 2020 21:01
Autor: