Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

Zpráva o činnosti SKDG Příbor z. s. k 30.08.2017

Typ: Z dění ve městě | ostatní
V letošním roce jsme dosáhli několika výborných výsledků. Zúčastnili jsme se turnajů Open v Olomouci, Kopřivnici, Příboře a Uničově. Dále jsme se zúčastnili turnajů Moravia Tour v Olomouci a Příboře. V soutěži II. ligy smíšených družstev jsme obsadili 1. místo a postoupili do 1. ligy smíšených družstev.

Členové našeho oddílu se zúčastnili Junior Trophy v Praze. Viktorie Formánková obsadila v kategorii žaček 2. místo. Dále se členové našeho oddílu zúčastnili 5. ročníku Memoriálu Vladimíra Čecha v Praze. Jedná se o mezinárodní turnaj a v soutěži družstev obsadili naši svěřenci 1. místo. Největším úspěchem je účast Michaela Čižmára na Mistrovství Evropy Juniorů, které se konalo ve švédském Askimu a česká reprezentace si z tohoto turnaje přivezla bronzové medaile. V současné době hraje naše družstvo 1. ligu smíšených družstev. Na prvním turnaji ligového ročníku 2017-2018, který se konal minulý víkend v Náměšti nad Oslavou, obsadilo naše družstvo pěkné 3. místo.


Vytvořeno: 13. 9. 2017
Poslední aktualizace: 13. 9. 2017 12:58
Autor: