Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

Dopadlo to dobře – v Příboře jsou hodné děti

Typ: Tiskové zprávy | ostatní
V pondělí 4. prosince se prostor před radnicí v Příboře proměnil v peklo a nebe. Odvážné děti zkoušely váhu hříchů a dopadlo to dobře – většina z nich putovala přímo do nebe a ty trošku zlobivější se mohly z těch hříchů vyzpívat, takže nový přírůstek do pekla nebyl žádný.

Děti také psaly dopisy Ježíškovi, a i když ctíme listovní tajemství, tak jedno přání, které nám vedralo slzy do očí, bylo: „Milý Ježíšku, chci zpátky dědu, zdraví a štěstí“. Všechna přání splnit Ježíšek nemůže, ale věříme, že ty splnitelná, se určitě dětem vyplní.

Od 17 hodin vystoupila s pásmem vánočních písniček Petra Černocká a v 17,30 hodin na náměstí přijel s čertovskou družinou Mikuláš, který rozsvítil vánoční strom.

Zářivá očička, úsměv na tváři, ale i uplakané tváře strachem z čertíků, tak takto to vypadalo na Mikulášské jízdě v Příboře.

Tak za rok se zase uvidíme. Bude to v pekle nebo v nebi? To už záleží jen na nás….

 

Na závěr poděkování těm, kteří se na přípravě této akci podíleli – především Technickým službám města Příbora, Městské policii Příbor, Příborskému amatérskému divadelnímu spolku, Jaromíru Kostelníkovi za krásné kulisy a hlavnímu sponzorovi akce ČEZ ESCO.

Foto: Stanislava Slováková

Fotogalerie: obcan-1/fotogalerie/rok-2017/mikulasska-jizda-1565cs.html

 

Ing. Iveta Busková

Odbor kultury a cestovního ruchu

e-mail: buskova@pribor-mesto.cz

tel.: 731 130 855

 


Vytvořeno: 5. 12. 2017
Poslední aktualizace: 5. 12. 2017 14:16
Autor: