Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de
  • pl

Obsah

Po necelém roce jsme zahradu opět roztančili aneb „Zahrada v tanci“

Typ: Tiskové zprávy | ostatní
zahrada v tanciV loňském roce v srpnu se v piaristické zahradě v Příboře konal poprvé Kubánský večer s výukou tanců, a jelikož se akce setkala s úspěchem, rozhodli jsme se taneční podvečery v piaristické zahradě uspořádat i v letošním roce.

Živá hudba, taneční pár Jan Tyllich a Lenka Komínková, výuka tanců, míchané drinky, krásné počasí, kouzelná atmosféra piaristické zahrady – to vše 30. června záruka příjemných zážitků.

Společenským tancům se věnuje pár více než 10 let a za svou dlouhou taneční kariéru nasbírali mnoho ocenění, jak na českých soutěžích, tak i v zahraničí. V latinskoamerických tancích získali nejvyšší mezinárodní třídu.

Tanečních párů se nasbíral „plný improvizovaný parket“ a všem to šlo velmi dobře. Ostatní návštěvníci zahrady si pobrukovali a pozorovali ladné pohyby tanečníků, užívali si atmosféru zahrady. Někteří posedávali v chládku na lavičkách, další se slunili na zídkách, děti pobíhaly po trávnících a užívaly si kašny – každý si našel to své…

V první letošní taneční podvečer se vyučovala samba a tango. A jelikož jsou před námi prázdniny, tak nenecháme těla a zahradu zahálet a roztančíme je znovu vždy poslední pátek v prázdninovém měsíci tj. 28. července a 25. srpna vždy od 17 hodin v piaristické zahradě. V červenci se můžete těšit na výuku salsy a rumby.

Příště opět na tančenou …

 

Fotogalerie: obcan-1/fotogalerie/rok-2017/30062017-zahrady-v-tanci-1-1320cs.html

Foto: Stanislava Slováková

 

Ing. Iveta Busková

Odbor kultury a cestovního ruchu

buskova@pribor-mesto.cz

tel.: 731 130 855

 

zahrada v tanci


Vytvořeno: 1. 7. 2017
Poslední aktualizace: 1. 7. 2017 08:40
Autor: